www.kitapfiks.com

Kâzım YILDIZ 24 Kasım 2015

Türkiye’nin okura artı değer sunan tek sanal kitap satış mağazası

www.kitapfiks.com sizle karşılaşmanın mutluluğunu yaşıyor…

Kısa süre önce eski bir dost ile çıktığımız köy yolculuğu sonrasında kitapfiks.com adıyla karşınızdayız. Amacımız yayın hayatını sürdüren yüzlerce sanal mağazadan farklı bazı şeyleri sizlere sunmak. İlk hedefimiz ise başta birçok fedakârlık yaparak bilgiye, bilime ve kültüre ulaşmak için kitap satın alanlara destek olmak. Bu nedenle kitap okuyucusunu desteklemek amacıyla pek çok kampanyayı sizlere sunacağınız. Satış stratejimiz ise her zaman bu çizgide kalacak.

www.kitapfiks.com yönetim kadrosu yayıncılık dünyasının her aşamasını çok iyi bilenlerden oluşuyor. Bir kitabın basılışından okurun eline ulaşması hiç de kolay değil,  Oldukça, meziyetli bir iş. Bu güç iş kitap okurun eline ulaştığında anlam kazanıyor. www.kitapfiks.com’un bu önemli ve anlamlı işin içinde başarıyla görev almak.

Çok sayıda yayınevi ve dağıtım şirketi ile doğrudan bağlantımız var, bu sayede iyi fiyatla ürün temin edip sizlere sunma şansına sahibiz.

Sizlerden aldığımız güçle birçok sosyal sorumluluk projesini hayata geçirmeyi planlıyoruz. Bu nedenle de sizlerden de öneriler bekliyoruz.

Sizlere hizmet verirken belirlediğimiz hedefler.

  • En yeni ürünleri en ucuz fiyata ulaştırmak
  • En güvenli site olmak
  • En iyi okuyucu desteği vermek
  • En yüksek oranda ürün sayısı sağlamak
  • En çok okura ulaşan alışveriş sitesi olmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir